مپ لیست ایسیو مگنتی مارلی MVM Magneti Marelli X22

جداول ترموستات برقی بصورت کامل با فکتور قرار داده شد 

 

نام داموس:Magneti-X22AT(C427_F01)_MaplistVer1.2

قابل استفاده برای: ایسیو های مگنت مارلی نصب شده روی خودرو X22

فرمت فایل : OLS

با استفاده از این راهنمای ریمپ به سادگی میتوانید تمامی ایسیو های Magneti ر ا بصورت کاملا حرفه ای مطابق با سلیقه خود ریمپ کنید. لیست کامل مپ ها را نیز میتوانید در پایین مشاهده نمایید. قیمتی که مشاهده میکنید با توجه به محتوایی که در اختیار شما قرار میدهد کمترین میزان ممکن است .

    این مپ لیست اختصاصی از مجموعه ایسیو دانلود میباشند و با یکبار خرید آپدیت های بعدی این مجموعه بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت


* * * قبل از خرید لیست مپ ها با دقت بررسی شود بعضی از مپ لیست های ایسیو ها ممکن تیبل مورد نظر شما در آن قرار نداشته باشد* * *


لیست مپ های موجود در این داموس به ترتیب قرار گیری در دامپ:


برای اولین بار  ایسیو دانلود افتخار دارد داموس های اختصاصی مپ هایی که نیاز دارید تابه کمک آنها بتوانید حرفه ای ترین ریمپ ها را انجام دهید را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

داموس ها همگی در  ورژن حرفه ای (Professional) برای خرید در اختیار شما عزیزان قرار میگیرند.تفاوت اصلی این داموس  ها در جداول Minimul angle است که برای پاپ اند بنگ و باربل تیونینگ از آنها استفاده میشود.

  • آفست و فکتور:

    در این مپ لیست جداول لامبدا و فن و ترموستات با فکتور دقیق ارائه شده اند مپ هایی که بیشترین کاربرد و حساسیت را در موتور دارند مانند آدوانس جرقه و پدال دریچه و … بصورت آفست فکتور خورده قرار گرفته اند تا بتوانید بصورت دقیق از تنظیماتی که بر روی موتور اعمال مینمایید با خبر باشید.

  • محور ها :

    در این مپ لیست محور ها اضافه نشده اند

  • جداول خاص تعمیراتی و رفع محدودیت :

    حداول دمای اگزوز و دریچه گاز (برای اصلاح خطی کردن) در این مپ لیست قرار دارند


نحوه استفاده:

برای استفاده از این داموس ها کافیست فقط نرم افزار وینولز را که وبسایت ایسیو دانلود بصورت رایگان در اختیار شما ایسیو کاران و تیونر های محترم قرار داده است را دانلود و نصب کرده و سپس با درگ کردن و باز کردن این فایل ها بر روی نرمافزار از آنها استفاده نمایید .


ایسیو دانلود این مژده را به شما میدهد که با تهیه این فایل دیگر نیاز به داشتن هیچ مپ پک دیگری نخواهید داشت و برای این مدل ایسیو با کالیبره ای مختلف میتوانید از همین مپ پک استفاده نموده و اقدام به ساختن داموس برای کالیبره های دیگر این ایسیو نمایید.


  • این داموس ها با تلاش فراوان تهیه گردیده اند لطفا در حفظ آنها کوشا باشیم

درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش پشتیبانی تلگرام یا واتساپ استفاده نمایید .
  • تنها راه پشتیبانی محصولات تلگرام و واتساپ می باشد .
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی همیشگی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت از طریق پشتیبانی تلگرام یا واتساپ اقدام نمایید
  • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید